KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14943115
nr 1494 3115
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade Lindström, Olja på pannå respektive duk, yttermått inklusive ram: 38x48-56x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:24:16
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr